Leo Frank *
(Wien 1884-1959 Perchtoldsdorf) "Segelboote am Traunsee", rechts unten signiert Leo Frank, Farblithografie, ca. 21 x 31 cm, Passepartout, Glas, gerahmt, beschädigt, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
26.09.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Leo Frank *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 26.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 17.09. - 26.09.2012 |